VIRTUĀLĀ GAUJAXXL 2020

Bezmaksas virtuālais airējiens “Gauja XXL 2020” notiek Gaujas upē dalībnieka brīvi izvēlētā upes un laika posmā no 17.10.2020. līdz 31.12.2020.

Virtuālajā airējienā ir pieejamas 2 distances:

  1. Gauja XXL (90 km)
  2. mini Gauja XXL (45 km)

Dalībnieks (komanda) iepriekš izvēlēto distanci veic ne vairāk kā 3 posmos.

Atļautās virtuālā airējiena “Gauja XXL 2020” klases ir:

  • Vienvietīgie kajaki
  • Divvietīgie kajaki – smailītes
  • Divvietīgās kanoe
  • SUP
  • Citi peldlīdzekļi

Dalībniekam (komandai) pirms pirmās airējiena reizes jāreģistrējas ŠEIT.

Dalībieks (komanda) veicot izvēlēto distanci uz info@gaujaxxl.lv nosūta savus airējiena datus .GPX, .TCX vai .FIT failu formātā, kā arī pieteikumā minēto komandas nosaukumu un dalībniekus.

https://gaujaxxl.lv/rezultati-2020/ tiks publicēts pieteiktās komandas nosaukums, tās dalībnieku pavadītais laiks distancē, kā arī norādīts fiksētais km rādījums.

Visi dalībnieki saņems elektronisku apliecinājumu par veikto airējienu.

Pirmie 5 Gauja XXL (90 km) un pirmie 5 mini Gauja XXL (45 km) dalībnieki (komandas), kuri būs veikuši airējienu pa Gauju, saņems īpašus organizatoru sarūpētus labumus, kas tiks nodoti bezkontakta veidā iepriekš sarunātā vietā un laikā.

! Dalībniekus lūdzam ievērot visus iespējamos drošības pasākumus uz ūdens airēšanas laikā, kā arī epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanaidodoties uz un no airējiena.

Priecāsimies, ja pie saviem publicētajiem sociālo tīklu fotoattēliem un video pievienosiet mirkļbirkas #GaujaXXL un #GaujaXXL2020.